top of page

Projects

Dava Takibi

Dava Takibi

Tüm çalışma alanlarımız da göz önüne alındığında, ekibimizin oldukça kapsamlı bir dava takibi deneyimi bulunmaktadır.

Sözleşmeler

Sözleşmeler

Ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren müvekkillerimize, yıllar içerisinde gelişen ve artan deneyimlerimiz ile Kira Sözleşmeleri, Distribütörlük ve Franchise Sözleşmeleri, Satış Sözleşmeleri ve diğer her türlü ticari sözleşmeler de dahil olmak üzere, müvekkillerimizin çalışma alanlarının ihtiyaçları doğrultusunda oldukça geniş kapsamlı bir sözleşmeler hukuku hizmeti sunmaktayız.

İnşaat ve Gayrimenkul Hukuku

İnşaat ve Gayrimenkul Hukuku

Ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren müvekkillerimize, satın alma ve iktisap, tapu, arazi kullanımı, çevre, kentsel dönüşüm, kiralama, finans, ortak girişim, yeniden yapılandırma ile ilgili işler ile dava süreçleri de dahil olmak üzere çok çeşitli ve oldukça karmaşık faaliyetleri eksenine alan bir gayrimenkul hukuku hizmeti sunmaktayız.

Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri

Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri

Ekibimiz ile kurumsal müvekkillerimize, kurumsal yönetim, sözleşme düzenleme, inceleme ve müzakere etme, günlük hukuki görüş verme, kamusal ilişkilerin yönetilmesi, operasyonel destek ve idari soruşturmalar başta olmak üzere devamlı bir kurumsal danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

İş Hukuku

İş Hukuku

Avukatlarımız bireysel ve toplu iş hukuku kapsamında Türk mahkemelerinde yürütülen tüm uyuşmazlık süreçlerine ilişkin hizmetleri (işe iade davaları, işçi alacağına ilişkin davalar, alt işverenlik ve geçici iş ilişkisine dayalı davalar dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere) yürütmektedir.

Fikri Mülkiyet

Fikri Mülkiyet

Uyuşmazlık çözümü ve dava hizmetleri sunmaktayız; telif hakkı ihlali, taklitçilik, haksız ticari uygulamalar ve haksız rekabet, Fikri Mülkiyete ilişkin sözleşmeler ile Fikri Mülkiyet hakları da dahil olmak üzere Fikri Mülkiyet hukukuna ilişkin çeşitli uyuşmazlıklarda müvekkillerimize hukuki görüş vermekteyiz.

Bilişim - E-Ticaret ve Kişisel Verilerin Korunması

Bilişim - E-Ticaret ve Kişisel Verilerin Korunması

Teknoloji, e-ticaret, dijital ve veri ile ilgili tüm konularda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

İcra - İflas - Yeniden Yapılandırma

İcra - İflas - Yeniden Yapılandırma

Kızılyel Partners ekibi olarak zorlu icra ve iflas süreçlerinin hızlı bir şekilde yürütülmesini sağlayabilmek adına tüm taraflar için kabul edilebilir ve işbirliği öneren çözümler ile müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Tüketici

Tüketici

Tüketicinin korunmasına ilişkin şikayetler ve uyuşmazlıklara ilişkin süreçlere ve bu durumlara yönelik uygun çözümlere ilişkin müvekkillerimize hukuki görüş vermekteyiz ve tüm müzakere aşamaları ve ilgili süreçlerde, yaygın tüketici hukuku problemlerine dair olası çözümler üretecek bir yaklaşımla müvekkillerimizi temsil etmekteyiz.

bottom of page